Łazienki Glazura I Terakota
Łazienki Starachowice

Cersanit jest najlepiej znaną marką wyposażenia łazienek w Polsce. Od kilkudziesięciu lat z sukcesem budujemy naszą ofertę produktową. Jako jedyna marka na polskim rynku, oferujemy Ci kompleksowe, gotowe rozwiązania, łączące w sobie funkcjonalność, wygodę, wysoką jakość i dobry styl. Naszą misją jest wspierać Cię w trudnym procesie remontu i urządzania łazienki. Wyzwaniem są dla nas łazienki małe, często trudne do zagospodarowania ? dzięki naszym produktom mają one szansę stać się przyjazne dla domowników, funkcjonalne,przestronne i co ważne, nie pozbawione indywidualnego charakteru.

Katalog do Pobrania

Farby Starachowice Łazienki Starachowice Łazienki Starachowice
kolo Starachowice

Idea zrównoważonego rozwoju jest doskonale znana firmie Sanitec KOŁO. Polityka firmy skłania się do rozwiązań, które mają na celu ochronę środowiska naturalnego i zachowania go w możliwie niezmienionej formie dla przyszłych pokoleń. Sanitec KOŁO wprowadzane są liczne rozwiązania proekologiczne mające na celu ochronę środowiska w regionie i poprawę warunków pracy.

Katalog do Pobrania

koło Starachowice koło Starachowice koło Kronopol Starachowice
roca Starachowice

W szerokiej ofercie można znaleźć kompletne wyposażenie łazienek: ceramikę i meble łazienkowe, stelaże podtynkowe, baterie, wanny, kabiny, urządzenia do hydromasażu i dodatki łazienkowe. Stale rozwijane, wysokiej jakości produkty stanową rozwiązania w różnych stylach od uniwersalnych poprzez nowoczesne po minimalistyczne. Są przemyślane pod kątem oszczędności wody i energii i mają niepowtarzalny design.

Katalog do Pobrania

Roca Starachowice Roca  Starachowice Roca Starachowice
OBSŁUGA KLIENTA
041 303-44-00
e-mail: biuro@jamar.kielce.pl

Copyright 2014 Jamar - MARKET BUDOWLANY STARACHOWICE made by Chris
Market Budowlany